Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1808J2000471MDT
1808J2000471MDT
1808J2000471MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1808J2000471MDT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1808J2000471MDT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 470PF 200V X7R 1808
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 1808J2000471MDT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 470PF 200V X7R 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 123539 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 470pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 470pF