Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1808J2005P60CFR
1808J2005P60CFR
1808J2005P60CFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1808J2005P60CFR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1808J2005P60CFR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 1808
(Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
Product parameter
Osa numero 1808J2005P60CFR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 90471 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±0.25pF Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 5.6pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 5.6pF