Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1808JA250331MXRSP
1808JA250331MXRSP
1808JA250331MXRSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1808JA250331MXRSP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1808JA250331MXRSP
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 250V X7R 1808
(Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
Product parameter
Osa numero 1808JA250331MXRSP Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 250V X7R 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 98779 pcs Tietolomake MLCC Safety Certified
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Sarja - Arvioinnit X2
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet High Voltage Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 330pF