Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1808Y0160331JDR
1808Y0160331JDR
1808Y0160331JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1808Y0160331JDR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1808Y0160331JDR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 16V X7R 1808
(Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
Product parameter
Osa numero 1808Y0160331JDR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 16V X7R 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 112308 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet Soft Termination, High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 330pF