Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1808Y0168P20DFR
1808Y0168P20DFR
1808Y0168P20DFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1808Y0168P20DFR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1808Y0168P20DFR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 8.2PF 16V C0G/NP0 1808
(Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
Product parameter
Osa numero 1808Y0168P20DFR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 8.2PF 16V C0G/NP0 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 115063 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±0.5pF Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet Soft Termination, High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 8.2pF ±0.5pF 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 8.2pF