Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1808Y5000221MDT
1808Y5000221MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1808Y5000221MDT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1808Y5000221MDT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 220PF 500V X7R 1808
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 1808Y5000221MDT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 220PF 500V X7R 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 95146 pcs Tietolomake MLCC Series, High Reliability
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 500V Toleranssi 220pF
Paksuus (Max) X7R Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Sarja FlexiCap™
RoHS-tila - Ripple Current - matala taajuus High Reliability, Automotive
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio 1808 (4520 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Valmistajan osanumero 1808Y5000221MDT Lead Style 0.079" (2.00mm)
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Epoxy Mountable, High Temperature
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 220pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP CER 220PF 500V X7R 1808