Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1808Y5000683MDT
1808Y5000683MDT
1808Y5000683MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1808Y5000683MDT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1808Y5000683MDT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.068UF 500V X7R 1808
Product parameter
Osa numero 1808Y5000683MDT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.068UF 500V X7R 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 70671 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Soft Termination, High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.068µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 0.068µF