Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1808YA250182JXTSPU
1808YA250182JXTSPU
1808YA250182JXTSPU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1808YA250182JXTSPU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1808YA250182JXTSPU
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1800PF 250V X7R 1808
Product parameter
Osa numero 1808YA250182JXTSPU Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1800PF 250V X7R 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 87408 pcs Tietolomake MLCC Safety Certified
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 1800pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 1800pF