Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1808YA250391MXTPY2
1808YA250391MXTPY2
1808YA250391MXTPY2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1808YA250391MXTPY2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1808YA250391MXTPY2
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 390PF 250V X7R 1808
Product parameter
Osa numero 1808YA250391MXTPY2 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 390PF 250V X7R 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 74561 pcs Tietolomake MLCC Safety Certified
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit X1
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 390pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 390pF