Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1812J0630823KXT
1812J0630823KXT
1812J0630823KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1812J0630823KXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1812J0630823KXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.082UF 63V X7R 1812
Product parameter
Osa numero 1812J0630823KXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.082UF 63V X7R 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 80870 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.082µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapasitanssi 0.082µF