Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1812J5000682GAT
1812J5000682GAT
1812J5000682GAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1812J5000682GAT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1812J5000682GAT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 6800PF 500V C0G/NP0 1812
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 1812J5000682GAT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 6800PF 500V C0G/NP0 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 43940 pcs Tietolomake AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±2% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Sarja - Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 6800pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) kapasitanssi 6800pF