Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1812J6300151MXT
1812J6300151MXT
1812J6300151MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1812J6300151MXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1812J6300151MXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 150PF 630V X7R 1812
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 1812J6300151MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 150PF 630V X7R 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 89826 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 630V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 150pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapasitanssi 150pF