Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1812Y0250823KCT
1812Y0250823KCT
1812Y0250823KCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1812Y0250823KCT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1812Y0250823KCT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.082UF 25V C0G/NP0 1812
Product parameter
Osa numero 1812Y0250823KCT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.082UF 25V C0G/NP0 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 46859 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 0.082µF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) kapasitanssi 0.082µF