Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1812Y2000473MER
1812Y2000473MER
1812Y2000473MER
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1812Y2000473MER luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1812Y2000473MER
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.047UF 200V X7R 1812
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 1812Y2000473MER Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.047UF 200V X7R 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 88087 pcs Tietolomake AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Yksityiskohtainen kuvaus 0.047µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapasitanssi 0.047µF