Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1812Y2000823JDR
1812Y2000823JDR
1812Y2000823JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1812Y2000823JDR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1812Y2000823JDR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.082UF 200V X7R 1812
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 1812Y2000823JDR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.082UF 200V X7R 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 68301 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.082µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapasitanssi 0.082µF