Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1812Y5000221FAR
1812Y5000221FAR
1812Y5000221FAR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1812Y5000221FAR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1812Y5000221FAR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 220PF 500V C0G/NP0 1812
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 1812Y5000221FAR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 220PF 500V C0G/NP0 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 35910 pcs Tietolomake AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Yksityiskohtainen kuvaus 220pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) kapasitanssi 220pF