Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1812Y5000222JXT
1812Y5000222JXT
1812Y5000222JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1812Y5000222JXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1812Y5000222JXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2200PF 500V X7R 1812
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 1812Y5000222JXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2200PF 500V X7R 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 67335 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Yksityiskohtainen kuvaus 2200pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapasitanssi 2200pF