Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1812Y5000224KST
1812Y5000224KST
1812Y5000224KST
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1812Y5000224KST luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1812Y5000224KST
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.22UF 500V X7R 1812
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero 1812Y5000224KST Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.22UF 500V X7R 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 62902 pcs Tietolomake PSL Range MLCs
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)