Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1825J0630823KCT
1825J0630823KCT
1825J0630823KCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1825J0630823KCT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1825J0630823KCT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.082UF 63V C0G/NP0 1825
Product parameter
Osa numero 1825J0630823KCT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.082UF 63V C0G/NP0 1825 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 27623 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1825 (4564 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.082µF ±10% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric) kapasitanssi 0.082µF