Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1825J2000223JCT
1825J2000223JCT
1825J2000223JCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1825J2000223JCT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1825J2000223JCT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.022UF 200V C0G 1825
Product parameter
Osa numero 1825J2000223JCT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.022UF 200V C0G 1825 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 30638 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1825 (4564 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.022µF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric) kapasitanssi 0.022µF