Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1825J2000564JXT
1825J2000564JXT
1825J2000564JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1825J2000564JXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1825J2000564JXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.56UF 200V X7R 1825
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 1825J2000564JXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.56UF 200V X7R 1825 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 26541 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1825 (4564 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.56µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapasitanssi 0.56µF