Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1825J2000822FCR
1825J2000822FCR
1825J2000822FCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1825J2000822FCR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1825J2000822FCR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 8200PF 200V C0G/NP0 1825
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 1825J2000822FCR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 8200PF 200V C0G/NP0 1825 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12793 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1825 (4564 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 8200pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric) kapasitanssi 8200pF