Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1825J2K50182KXT
1825J2K50182KXT
1825J2K50182KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1825J2K50182KXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1825J2K50182KXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1800PF 2.5KV X7R 1825
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 1825J2K50182KXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1800PF 2.5KV X7R 1825 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 59485 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 2500V (2.5kV)
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1825 (4564 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1800pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapasitanssi 1800pF