Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1825J5000331KXR
1825J5000331KXR
1825J5000331KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1825J5000331KXR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1825J5000331KXR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 500V X7R 1825
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 1825J5000331KXR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 500V X7R 1825 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 72018 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1825 (4564 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapasitanssi 330pF