Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1825J6300331MXT
1825J6300331MXT
1825J6300331MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1825J6300331MXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1825J6300331MXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 630V X7R 1825
Product parameter
Osa numero 1825J6300331MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 630V X7R 1825 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 58904 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 630V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1825 (4564 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapasitanssi 330pF