Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1825Y0100152FCR
1825Y0100152FCR
1825Y0100152FCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1825Y0100152FCR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1825Y0100152FCR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1500PF 10V C0G/NP0 1825
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 1825Y0100152FCR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1500PF 10V C0G/NP0 1825 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12574 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1825 (4564 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 1500pF ±1% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) kapasitanssi 1500pF