Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1825Y0100334MXT
1825Y0100334MXT
1825Y0100334MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1825Y0100334MXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1825Y0100334MXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.33UF 10V X7R 1825
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 1825Y0100334MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.33UF 10V X7R 1825 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 41246 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1825 (4564 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 0.33µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapasitanssi 0.33µF