Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1825Y0630474MXT
1825Y0630474MXT
1825Y0630474MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1825Y0630474MXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1825Y0630474MXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.47UF 63V X7R 1825
Product parameter
Osa numero 1825Y0630474MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.47UF 63V X7R 1825 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 44910 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1825 (4564 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapasitanssi 0.47µF