Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1825Y1K50182KXR
1825Y1K50182KXR
1825Y1K50182KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1825Y1K50182KXR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1825Y1K50182KXR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1800PF 1.5KV X7R 1825
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 1825Y1K50182KXR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1800PF 1.5KV X7R 1825 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 52679 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 1500V (1.5kV)
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1825 (4564 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 1800pF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapasitanssi 1800pF