Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1825Y2000681JCT
1825Y2000681JCT
1825Y2000681JCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1825Y2000681JCT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1825Y2000681JCT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 680PF 200V C0G/NP0 1825
Product parameter
Osa numero 1825Y2000681JCT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 680PF 200V C0G/NP0 1825 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 42385 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1825 (4564 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 680pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) kapasitanssi 680pF