Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1825Y2500154MXT
1825Y2500154MXT
1825Y2500154MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1825Y2500154MXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1825Y2500154MXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.15UF 250V X7R 1825
Product parameter
Osa numero 1825Y2500154MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.15UF 250V X7R 1825 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 41861 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1825 (4564 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 0.15µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapasitanssi 0.15µF