Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1825Y5000472KXT
1825Y5000472KXT
1825Y5000472KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1825Y5000472KXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1825Y5000472KXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 4700PF 500V X7R 1825
Product parameter
Osa numero 1825Y5000472KXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 4700PF 500V X7R 1825 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 53258 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1825 (4564 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 4700pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapasitanssi 4700pF