Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1825Y5000820GCT
1825Y5000820GCT
1825Y5000820GCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1825Y5000820GCT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1825Y5000820GCT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 82PF 500V C0G/NP0 1825
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 1825Y5000820GCT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 82PF 500V C0G/NP0 1825 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 29169 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±2% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1825 (4564 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 82pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric) kapasitanssi 82pF