Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2211JA255P60DCTSP
2211JA255P60DCTSP
2211JA255P60DCTSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2211JA255P60DCTSP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2211JA255P60DCTSP
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 5.6PF 250V C0G/NP0 2211
(Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
Product parameter
Osa numero 2211JA255P60DCTSP Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 5.6PF 250V C0G/NP0 2211 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 62625 pcs Tietolomake MLCC Safety Certified
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±0.5pF Paksuus (Max) 0.100" (2.54mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Sarja - Arvioinnit X1, Y2
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2211 (5728 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet High Voltage Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 5.6pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) kapasitanssi 5.6pF