Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2211YA250221MXRSP
2211YA250221MXRSP
2211YA250221MXRSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2211YA250221MXRSP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2211YA250221MXRSP
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 220PF 250V X7R 2211
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero 2211YA250221MXRSP Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 220PF 250V X7R 2211 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 93957 pcs Tietolomake MLCC Safety Certified
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.100" (2.54mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit X1, Y2
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2211 (5728 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Soft Termination, High Voltage Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 220pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric) kapasitanssi 220pF