Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2211YA250391GCTSP
2211YA250391GCTSP
2211YA250391GCTSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2211YA250391GCTSP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2211YA250391GCTSP
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 390PF 250V C0G/NP0 2211
Product parameter
Osa numero 2211YA250391GCTSP Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 390PF 250V C0G/NP0 2211 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 23470 pcs Tietolomake MLCC Safety Certified
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±2% Paksuus (Max) 0.100" (2.54mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit X1, Y2
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2211 (5728 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 390pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) kapasitanssi 390pF