Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2211YA250391MXTSPU
2211YA250391MXTSPU
2211YA250391MXTSPU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2211YA250391MXTSPU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2211YA250391MXTSPU
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 390PF 250V X7R 2211
Product parameter
Osa numero 2211YA250391MXTSPU Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 390PF 250V X7R 2211 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 84191 pcs Tietolomake MLCC Safety Certified
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.100" (2.54mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2211 (5728 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 390pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric) kapasitanssi 390pF