Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2211YA250561JXTSP
2211YA250561JXTSP
2211YA250561JXTSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2211YA250561JXTSP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2211YA250561JXTSP
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 560PF 250V X7R 2211
Product parameter
Osa numero 2211YA250561JXTSP Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 560PF 250V X7R 2211 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 64275 pcs Tietolomake MLCC Safety Certified
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.100" (2.54mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit X1, Y2
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2211 (5728 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 560pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric) kapasitanssi 560pF