Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2215YA250102GCTSPU
2215YA250102GCTSPU
2215YA250102GCTSPU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2215YA250102GCTSPU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2215YA250102GCTSPU
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2215
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 2215YA250102GCTSPU Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2215 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13340 pcs Tietolomake MLCC Safety Certified
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±2% Paksuus (Max) 0.100" (2.54mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.224" L x 0.150" W (5.70mm x 3.81mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2215 (5738 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Soft Termination, High Voltage Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1000pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2215 (5738 Metric) kapasitanssi 1000pF