Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2220J0250123FFR
2220J0250123FFR
2220J0250123FFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2220J0250123FFR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2220J0250123FFR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.012UF 25V C0G/NP0 2220
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 2220J0250123FFR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.012UF 25V C0G/NP0 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 9057 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.012µF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) kapasitanssi 0.012µF