Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2220J0250123KFR
2220J0250123KFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2220J0250123KFR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2220J0250123KFR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.012UF 25V C0G/NP0 2220
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 2220J0250123KFR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.012UF 25V C0G/NP0 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 35340 pcs Tietolomake MLCC Series, High Reliability
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 25V Toleranssi 0.012µF
Paksuus (Max) C0G, NP0 Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus High Reliability
Arvioinnit - Polarisaatio 2220 (5750 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Valmistajan osanumero 2220J0250123KFR Lead Style 0.098" (2.50mm)
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Epoxy Mountable, High Temperature
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 0.012µF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Kuvaus CAP CER 0.012UF 25V C0G/NP0 2220