Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2220J2500684KXT
2220J2500684KXT
2220J2500684KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2220J2500684KXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2220J2500684KXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.68UF 250V X7R 2220
Product parameter
Osa numero 2220J2500684KXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.68UF 250V X7R 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 41590 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.68µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapasitanssi 0.68µF