Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2220J5000221MDR
2220J5000221MDR
2220J5000221MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2220J5000221MDR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2220J5000221MDR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 220PF 500V X7R 2220
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 2220J5000221MDR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 220PF 500V X7R 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 56634 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 220pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapasitanssi 220pF