Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2220J5000273KXT
2220J5000273KXT
2220J5000273KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2220J5000273KXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2220J5000273KXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.027UF 500V X7R 2220
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 2220J5000273KXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.027UF 500V X7R 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 75320 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.027µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapasitanssi 0.027µF