Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2220J5000331KDT
2220J5000331KDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2220J5000331KDT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2220J5000331KDT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 500V X7R 2220
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 2220J5000331KDT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 500V X7R 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 51482 pcs Tietolomake MLCC Series, High Reliability
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 500V Toleranssi 330pF
Paksuus (Max) X7R (2R1) Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus High Reliability, Automotive
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio 2220 (5750 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Valmistajan osanumero 2220J5000331KDT Lead Style 0.098" (2.50mm)
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Epoxy Mountable, High Temperature
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 330pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Kuvaus CAP CER 330PF 500V X7R 2220