Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2220J6300331KXT
2220J6300331KXT
2220J6300331KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2220J6300331KXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2220J6300331KXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 630V X7R 2220
Product parameter
Osa numero 2220J6300331KXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 630V X7R 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 62904 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 630V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapasitanssi 330pF