Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2220Y0100684KXR
2220Y0100684KXR
2220Y0100684KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2220Y0100684KXR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2220Y0100684KXR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.68UF 10V X7R 2220
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 2220Y0100684KXR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.68UF 10V X7R 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 41549 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.165" (4.20mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 0.68µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapasitanssi 0.68µF