Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2220Y2000222FFR
2220Y2000222FFR
2220Y2000222FFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2220Y2000222FFR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2220Y2000222FFR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2200PF 200V C0G/NP0 2220
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 2220Y2000222FFR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2200PF 200V C0G/NP0 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7004 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet Soft Termination, High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2200pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) kapasitanssi 2200pF