Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2220Y2000223KFT
2220Y2000223KFT
2220Y2000223KFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2220Y2000223KFT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2220Y2000223KFT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.022UF 200V C0G 2220
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 2220Y2000223KFT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.022UF 200V C0G 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 20477 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet Soft Termination, High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.022µF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) kapasitanssi 0.022µF