Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2220Y2000224MDT
2220Y2000224MDT
2220Y2000224MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2220Y2000224MDT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2220Y2000224MDT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.22UF 200V X7R 2220
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 2220Y2000224MDT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.22UF 200V X7R 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 35688 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet Soft Termination, High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.22µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapasitanssi 0.22µF